Voetbalzaken

De Commissie Technische Voetbalzaken AVC Heracles

De Commissie Technische Voetbalzaken (CTV) zorgt ervoor dat alle leden van AVC Heracles (zowel jeugd als senioren) kunnen trainen en/of spelen op zijn of haar niveau en onder de meest optimale omstandigheden. Om dit te kunnen verwezenlijken houdt zij voortdurend contact met de leden, vrijwilligers, diverse andere commissies. De CTV staat in direct contact met het bestuur van AVC Heracles en voert de opgedragen taken uit. Daarnaast zal de CTV het Bestuur informeren en adviseren Verder zorgt de CTV voor een capabel technisch kader, organisatie van scouting, indeling van de elftallen, aanschaf en beheer van materialen en een goede organisatie van wedstrijden en toernooien. De CTV komt zeer regelmatig bij elkaar en bespreekt de voortgang, de mogelijke op te lossen problemen en probeert vernieuwend te zijn. Alles met het doel om het de leden zo goed mogelijk naar hun zin te maken.

Voor welke zaken/vragen kan men bij de CTV terecht?

De CTV is er voor en door de leden. Wij willen elke vraag beantwoorden en daarom hebben wij bij AVC naast de “normale” CTV functies ook de ledenadministratie toegevoegd, waardoor er hele korte lijnen ontstaan. Iedereen kan bij ons met zijn/haar vraag terecht. De vraag moet wel voetbalgerelateerd zijn en verwacht ook niet meteen een gewenst antwoord. Wij zullen op een redelijke termijn reageren. Maar ook voor problemen kun je bij de CTV terecht. Heb je bijvoorbeeld problemen met de indeling, de trainer of iets waarvan je niet weet waar je moet zijn, kom dan bij ons. Wij zullen je proberen te helpen en een oplossing samen met jou te vinden.

Wat moeten de leden weten over de CTV?

De CTV zet zich vrijwillig in om het voor iedereen binnen AVC Heracles mogelijk proberen te maken om hun geliefde sport veilig, maar vooral met veel plezier uit te kunnen oefenen. Hierbij wordt rekening gehouden met de beleidslijnen van de vereniging en ieders capaciteiten.

Hoe kunnen leden in contact komen met de CTV?

In onderstaande lijst kun je voor elk facet van de CTV de juiste persoon contacten. Wij zijn allemaal zeer regelmatig op de vereniging en spreek ons aan. Wilt u een bijdrage leveren aan de TC neem dan contact op met tc@avcheracles.nl

Jeugdvoetbalplan AVC Heracles Visie 2024

Deze is via de volgende link te openen:

Jeugdvoetbalplanavcheracles.pdf

Technisch Coördinator:
Peter van Meerten
tc@avcheracles.nl
0645467596

Coördinator Selecties senioren + Bovenbouw:
Rene Hoekstra
selecties@avcheracles.nl
0650596391

Coördinator niet selecties senioren:
Michel Wolthuis
senioren@avcheracles.nl
0623953824

Gideon Kleisen
0611651793

Coördinator Bovenbouw (Jo-13 tm JO-19):
Erwin Kruitbos
bovenbouw@avcheracles.nl
0647675597

Coördinator Onderbouw (jo-7 tm jo-12 incl selecties):
Ronnie vd Veen
onderbouw@avcheracles.nl
0652699416

Ken Roling
0652555882

Brandon van Gemst
0624915863

Coördinator Dames:
Martin Hamstra
dames@avcheracles.nl
0618050871

Ron Gloudemans
0651648777

Coördinator Zaalvoetbal:
Thijs ter Beek
zaal@avcheracles.nl
0655877575

Coördinator Keepers:
VACANT
keepers@avcheracles.nl
0645467595 (TC)

Coördinator stages en materialen:
Johan Beekman
stage@avcheracles.nl
0614103724
materiaal@avcheracles.nl

Martin Hamstra
0618050871

Coördinator Ledenadministratie:
Jolanda Beekman
ledenadministratie@avcheracles.nl
0620972972

Coördinator Scouting:
Marco Botter
scouting@avcheracles.nl
0622303299

Coördinator Wedstrijdsecretariaat jeugd:
Marloes Olde Olthof
wedstrijdsecretariaatjeugd@avcheracles.nl
0641851918

Marijke Holmer
0645872491

Coördinator Trainingen + opleidingen:
VACANT
opleidingen@avcheracles.nl
0645467595 (TC)

Coördinator Scheidsrechters:
Ron Gloudemans
scheidsrechters@avcheracles.nl
0651648777

Martin Hamstra
0618050871

Gastheer AVC Heracles:
Maarten Nijkamp
gastheer@avcheracles.nl
dinsdag 17.30-18.30 uur aanwezig

Consul:
J.Beekman / M. Hamstra
consul@avcheracles.nl
0614103724