Contact

Contactgegevens AVC Heracles

Clubgebouw
“De Kicker”
Verlengde Sportlaan 1
7607 ZM  Almelo
Tel.: 0546 – 85 13 05
KvK nummer:  400.74.080

Wedstrijdsecretariaat

Wedstrijdsecretaris Jeugd:  
Marloes Olde Olthof Wedstrijdsecretariaatjeugd@avcheracles.nl 06-41851918
Wedstrijdsecretaris Senioren:
Michel Wolthuis Wedstrijdsecretariaatsenioren@avcheracles.nl 06-23953824
Wedstrijdsecretaris Zaal:
Thijs ter Beek Wedstrijdsecretariaatzaal@avcheracles.nl 06-55877575

Ledenadministratie

Jolanda Beekman ledenadministratie@avcheracles.nl

Vertrouwenspersoon

Nico Bijenhof Nicojbijenhof@gmail.com

Coördinatoren

Technisch Coördinator:
Peter van Meerten
tc@avcheracles.nl
0645467596

Coördinator Selecties senioren + Bovenbouw:
Rene Hoekstra
selecties@avcheracles.nl
0650596391

Coördinator niet selecties senioren:
Guido Koop
senioren@avcheracles.nl

Gideon Kleisen
0611651793

Coördinator Bovenbouw (Jo-13 tm JO-19):
Erwin Kruitbos
bovenbouw@avcheracles.nl
0647675597

Coördinator Onderbouw (jo-7 tm jo-12 incl selecties):
Ronnie vd Veen
onderbouw@avcheracles.nl
0652699416

Brandon van Gemst
0624915863

Coördinator F-League
Ben Bennes
0631000666

Coördinator Dames:
Martin Hamstra
dames@avcheracles.nl
0618050871

Ron Gloudemans
0651648777

Coördinator Zaalvoetbal:
Thijs ter Beek
zaal@avcheracles.nl
0655877575

Coördinator Keepers:
VACANT
keepers@avcheracles.nl
0645467595 (TC)

Coördinator stages en materialen:
Johan Beekman
stage@avcheracles.nl
0614103724
materiaal@avcheracles.nl

Martin Hamstra
0618050871

Coördinator Ledenadministratie:
Jolanda Beekman
ledenadministratie@avcheracles.nl
0620972972

Coördinator Scouting:
Marco Botter
scouting@avcheracles.nl
0622303299

Coördinator Wedstrijdsecretariaat jeugd:
Marloes Olde Olthof
wedstrijdsecretariaatjeugd@avcheracles.nl
0641851918

Marijke Holmer
0645872491

Coördinator Trainingen + opleidingen:
VACANT
opleidingen@avcheracles.nl
0645467595 (TC)

Coördinator Scheidsrechters:
Ron Gloudemans
scheidsrechters@avcheracles.nl
0651648777

Martin Hamstra
0618050871

Gastheer AVC Heracles:
Maarten Nijkamp
gastheer@avcheracles.nl
dinsdag 17.30-18.30 uur aanwezig

Consul:
J.Beekman / M. Hamstra
consul@avcheracles.nl
0614103724