Teamindelingen seizoen 2018/2019 (update)
Terugblik voorjaarseizoen JO15-2
17 juni 2018
Almeloos Feestje 2018
26 juni 2018

Hallo allemaal,

De afgelopen periode zijn we gezamenlijk en na veel overleg tot onderstaande teamindeling gekomen voor het seizoen 2018/2019.
Met deze teams, (kleine wijzigingen/aanvullingen voorbehouden), gaan we er wederom een fantastisch seizoen van maken

Mochten er vragen en/of opmerkingen zijn dan kunt u deze mailen naar tc@avcheracles.nl.

 

JO8-1
Finn Kamp
Stef Molenaar
Sam Rijkens
Luuk Schuit
Anne Middelkamp
Julia Scholten
? Trainer
? Coach

 

JO9-5
Jaron Kobes
Huub Beunk
Floris Nijkamp
Aras Karacaoglan
Hidde Klutman
Duuk Hergers
Maddy Valentien
Luuk Briet
? Trainer
? Coach

 

JO9-4
Luuc Vries
Roan Protzman
Kian Florijn
Ivan Ravers
Gijs Smelt
Aaron Frijsteen
Gijs Veldhof
Silvan Melkert
Tijmen Lindeboom
? Trainer
? Coach

 

JO9-3
Bram Christiaans
Dylano Heinhuis
Veerle Bulters
Sem Jonkers
Sam Peters (  K  )
Jay Vizzini
Evi Waard
Jay Maneschijn
Keano Toerse
? Coach
? Trainer

 

JO9-2
Jelle Aretz
Sam Eppink
Mees Finkers
Vigen Badalian
Niek Schollink
Britt Visser
Steyn Kempees
Mateo Protzman (  K  )
Levi Wessels
Sara Middelkamp
Jeroen Middelkamp
Jarno Wessels
Miran Finkers

 

JO9-1
Nout Bos
Bing Hammink
Sam Plegt
Nout Nijeboer
Mats Vedders
Robin Wolters
Brick Olde Olthof   ( K  )
Bryant Nyika
Sem Weinreder
Rob Plegt
Remco Hammink
Frank Bos

 

JO10-5
Thies Boertien
David Grooten
Ruthger Hammink
Nicole Baas
Nout Kamp
Vin Kamp
Eroz Pol
Giovanny Stoolhuis
Naut Stuifzand
Guido Vrugterman
Patrick Stoolhuis

 

JO10-4
Dean Bosveld
Lars Hoevenberg
Pim Karsten
Ian Schelfhorst
Wouter van der Aa
Koen Neut
Guus Stuivenberg
Rens Veldman
Winston Voskamp
Morris Wiertz
Henri Veldman

 

JO10-3
Luque Fernandez Hesselink
Guillem Kampman
Teun Kloosterhof
Mika Leeuw
Thijs Nijkamp
Milan van Dijk
Koen Prijs
Simon Roig Laarman
Guus Ganzeboom
Nils Ham vd
Lars Veen
Ronnie Veen
Karel Kloosterhof

 

JO10-2
Tijn Bennes
Lex Gerritsen
Robin Klingeren van
Daan Smelt (  K  )
Rienke Klutman
Tiago Matulessy
Ties Veldhuis
David Velthuizen
Thijs Beek

 

JO10-1
Niek Bock
Aeron Buul
Levi Fledderus
Dayen Arends ( K )
Omer Mahic
Jesse Mulder
Levi Nikkels
Santi Ramirez ter Haar
Richard Ramirez
Mark Jan Fledderus

 

JO11-4
Anthony Bakker (  K  )
Sebastiaan Tempert
Gijs van den Bosch
Jack Voskamp
Cinar Coskun
Bojan Henstra
Tim Huttner
Quinten Kuipers
Sara Bal
Sarah Valentien
Esther Zanoni

 

JO11-3
Yinuo Dai (  K  )
Enes Demir
Kasper Jansen
Milan Kobes
Sem Bril
Arkin Cakir
Ilias Lahmiym
Jayden Bosch
Stan Wal
Roan Melkert
Dennis Bril
Servet Cakir

 

JO11-2
Iker Fernandez Hesselink
Mees Geerdink
Hein Botter
Dylano van Dijk
Davey Dokter
Dain Florijn (  K  )
Lenn Juninck
Wout Koershuis
Hamza Mermer
Jules Mulder
Niels Mulder

 

JO11-1
Sam Visscher
Milan Kaizer
Cas Kamp
Bram Boeser
Max Jazet
Robin Jazet
Thom Koershuis
Bente Olde Olthof
Casper Lammers (  K  )
Teun Claassen
Edgar Lammers
Dennis Visscher
Brandon Gemst

 

JO12-2
Erhan Ekinci
Mats Ham
Ties Jong
Pascal Baars
Finn Hoedemakers
Max Karsten
Jeroen Mulhof
Perry Rheenen
Niels Veen ( K )
Ruben Stegeman
Justin Wolters
Bas Ham van der

 

JO12-1
Guus Botter
Niels Gloudemans ( K )
Joep Lammerts
Vino Mintje
Luke Huisman
Mats Hankamp
Thijmen Peters
Berkan Polat
Pepijn Rietdijk
Luc Wal
Pascal Lammerts
Niek Gloudemans
Marco Botter

 

JO 13-1
Benjamin Lubberts
Djayden Urk
Finn Nagtegaal
Hugo Nijkamp
Jasper Hoop
Jorn Soppe
Kayle Kogelman ( K )
Luca Friesacher
Maarten Nijeboer
Niek Soppe
Stef Baaren
Sven Braak
Daimian Smits
Gijs Nitert
Jasper Werning
Steff Hoekstra
Lars Ossel

 

JO 13-2
Sem Kamp
Stijn Bulters
Gavin Gerrits
Huub Tebberen
Daan Bouwhuis
Johannes Velde
Marwan Hathout (  K  )
Mert Akdag
Mikael Luttje
Murat Sevim
Samil Kartal
Sebastiaan Kuipers
Thijmen Voorde
? Trainer
? Coach

 

JO 15-4
Thom Braak
Doruk Akin
Sven Korshuize
Djermen Boerman  (  K  )
Youri Dennissen
Sem Dijk
Huseyin Filiz
Joeri Fokke
Lukas Hagens
Dave Huisman
Romeo Molendijk
Willem Veen
Ruben Wesselink
Dirk Hodes  (  K   )
Hans Boerman

 

JO 15-3
Thijmen Freij
Lorenzo Niehaus
Mees Lammerts
Efekan Mermer
Mick Pouwel
Stijn Mol
Guus Webbink
Bram Pronk
Didier Naayer ( K )
Sylvester Bronckhorst
Stijn Gloudemans
Semir Antakyali
Melvin Kuipers
? Trainer
? Coach

 

JO 15-2
Mika Reinders
Joey Beekman
Renger Geerdink
Ismail Temurlenk
Mauro Protzman
Maarten Schleper
Jurre Rietdijk
Niek Oonk
Jirayr Friesacher
Jens Vreman (  K  )
Levy Crompvoets
Robin Herssenberg
Justin Gerrits
? Trainer
? Coach

 

JO 15-1
Eren Ekinci
Dion Hannink
Mitch Schipper
Devon Soepboer
Jonah Tuparia
Lucas Nijeboer
Emre Arslan
Bas Baaren
Yven Broekema (  K  )
Youri Neijmeijer
Steve Wensink
Mika Juninck
Simon Kok
Senn Gast
Gencay Yucel
Suresh Edelijn
Colin Lubbelinkhof

 

MO 15-1
Nienke Neve
Anne van den Bos
Marissa Kroeze
Eva Burgemeester
Amber Hanewacker
Rania Lahmiym
Marjolijn Lammers (  K  )
Kiara Rodriquez
Lotte Pronk
Aniek Schuurman
Esmee Stulen
Jade Roelofs

 

MO 17-1
Puck Gloudemans
Ilse Hamstra
Megan Hofte
Myrthe Huurneman
Myrthe Rouhof
Femke Nijland
Maréll Hanstede
Pippi Brookhuis
Noor Alink
Lisette van de Werf
Jesse Hietbrink
Sanne van Oeveren

 

JO 17-1
Hugo Blankestijn
Moenir Elkabdi
Emir Erdogan
Thom Gloudemans
David Kok
Robin Letteboer
Niek Manders
Scott Nijkamp
Dave Wensink
Matthew Zomer
Max Veldhuis
Lars Prijs (  K  )
Mustafa Okayben
Alli Alla
Erwin Kruitbos

 

JO 17-2
Jesse Soppe
Kay Oude Luttikhuis
Sidi Cissoko
Battal Bahar
Andy Boertien
Ryan Martina
Stef Schoenmaker
Nils Boertien
Stijn Mol
Lara Bosma
Luuk Brouwer
Damian Dokter
GertJan Vaanholt (  K   )
Jaimy Kroeze
Bas Rodel
Melvin Schomaker
Justin Veldhuis
Matthijs Werf ( k )
Hazen Khazal
Tanja Volkering

 

JO 19-3
Bart Mol
Daan Hamstra
Dylan Brummer
Felix Wolberink
Floris Faneyte
Hessel Letteboer
Knut Brookhuis
Sven Brookhuis
Luuk Geurtse
Tijgo Sluis
Youri Bosma (  K  )
Kay Oude Luttinkhuis
Thijs Dijkstra
Martin Hamstra

 

JO 19 SELECTIE
Bart Huuskes
Brandon Gemst
Ekin Mercanoglu
Emir Antakyali
Jamiro Hospers
Jesse Booyink
Laurens Groenendal (  K  )
Maurits Wissink
Mohammed Baker
Naim Bahar
Niels Oosterveld
Tigo Miskotte
Tom Blaauw
Abdullah Baker
Bo Tieman
Bob Meerten
Colin Lubbelinkhof
Devrim Mercanoglu
Joris Rodel
Mert Gonuldas
Mik Tanate
Oscar Veldhuis
Owen Hofte
Philip Schuttenbeld
Ruben Kok
Stan Loman
Talha Kazmaz
Thijmen Nijhuis
Timo Protzman
Ken Roling